Články a videa o koních

KoněČesky.cz


Novinky na webu

koně česky
Rozpoznání nepatrného kulhání
2018-05-20

Vzdělávací video zabývající se otázkou odhalení kulhání, od těch nejjemnějších příznaků, po ty nejočividnější a možných příčin kulhání.


koně česky
Jak nás učebnice (neúmyslně) klamou ohledně šíjového vazu
2018-05-10

Odborný článek vyvracející nepřesné informace z mnohých učebnic anatomie, týkající se lokalizace šíjového vazu.


koně česky
Srovnání anatomie koně a jezdce
2018-05-10

Video přináší velice poučné srovnání anatomie člověka a koně.
Nejbližší události

2018-06-09
STÁJ MEVRIN z.s.
Miriam Sherman: ST Workshop
Miriam Sherman: ST Workshop

Workshop metody Straightness Training s certifikovanou instruktorkou Miriam Sherman.

Odkaz na událost

2018-06-16
Číňov, 438 01 Nové Sedlo, Česká Republika
Kurz s Adamem Punčochářem
Kurz s Adamem Punčochářem

Kurz je zaměřený především na celkové pochopení práce s koňmi.Vrátíme se do začátků,budování respektu,řešení krizových situací,řeči těla.Můžeme pracovat na bezproblémovém nakládání do přepravníku,vodění koně tak,aby nepředbíhal,boji se strachem z neznámých věcí.

Odkaz na událosticon koně česky

O Projektu

Web KoněČesky.cz slouží jako platforma pro přístup ke zdrojům informací, které nejsou dostupné v češtině, včetně referencí na zdrojové články a informací o nejčastěji překládaných autorech.. K založení webu, a vůbec k překládání článků s koňskou tématikou, mě přivedla potřeba zprostředkovat mnoho informací lidem, kteří k nim nemají přístup, ať už z důvodu jazykové bariéry, nedostatku času apod... Cílem je zpřístupnit tyto informace všem lidem, kteří o ně projeví zájem.Podpořte nás

Překlady všech našich článků a videí Vám poskytujeme (a budeme poskytovat) zcela zdarma. Nicméně každá legrace něco stojí (náš čas strávený překládáním, hledáním nových zdrojů, sháněním "povolenek", doména, webdesign..).

Proto pokud shledáváte naši práci přínosnou, budeme rádi, pokud nás (zcela dobrovolně) podpoříte přispěním libovolné částky na náš účet. Nebráníme se ani sponzoringu.

Číslo účtu: 43-9711630237/0100 

IČO02291428

icon koně česky

Kontaktujte nás

Mé jméno je Hana Drahošová a jsem autorkou tohoto projektu a překladatelkou článků a videí, které zde můžete najít. Pokud se na mě chcete obrátit, prosím využijte tento formulář nebo mi napiště zprávu na facebookové stránce.

Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, či za doporučení autorů, článků nebo videí k přeložení

Kontaktní formulář